Mayıs 30, 2018

Perakende Kuruyemiş Satışları

Perakende Kuruyemiş Satışları Fiyatları

Perakende Kuruyemiş Satışları Fiyatları için sitemizi ziyaret ediniz. https://www.kuru-yemis.net
Toptan kuruyemiş satışı yapan firmamız müşterilerimizin bütçesini sarsmadan dilediğiniz kadar küçük miktarda da yani perakende Kuruyemiş Satışlarımızda mevcuttur. Müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda hareket ettiğimizi belirterek tamamıyla müşteri odaklı çalıştığımızı söyleyebilirsiniz.
Aklınıza gelebilecek her türlü perakende kuruyemiş, kuru meyve veya kuru gıda satışlarımız birinci kalite düzeyinde olup maliyetler açısından da sizlere piyasa fiyatına göre en uygun fiyatları veriyoruz. 
Türkiye'nin her bölgesine, şehrine, il, ilçe ve köylerine kadar satışlarımızı yapabilecek güçteyiz. Kuruyemiş ürünlerimiz hem yerli hemde ithal ürünlerdir. Dilediğiniz kadar ithal kuruyemiş satışlarımızın olduğu garantisini veriyoruz. 
Stoklarımızda fazlasıyla müşterimizi memnun edecek şekilde ürünlerimiz mevcuttur.

Kuruyemiş çeşitlerimiz:

Fındık, Antep Fıstığı, Badem, Kabak Çekirdeği, Kaju, Beyaz Çekirdek, Yaşam Çerezi, Karışık Çerez (Lüx), Kabuklu Fıstık, Ceviz İçi, Soslu Mısır,Siirt Fıstığı, Susamlı Fıstık, Kayısı Döneri - Fındıklı


Kuru Meyve çeşitlerimiz:

Sarı Üzüm - Çekirdeksiz, Sarı Üzüm - Çekirdekli, Siyah Üzüm - Çekirdekli, Hünnap, İğde, Medine Hurması - Mebrum, Kuru İncir (Ekstra), Kayısı - Gün Kurusu, Kayısı - Şekerpare, Yaban Mersini, Tunus Dallı Hurma, İran Hurması, Kayısı Döneri - Fındıklı, Kuru Erik, Çeri Kurusu, Dut Kurusu, Kayısı Döneri - Antepli, Kuru Kiraz (Napolyon)

Her türlü kuruyemiş veya kuru meyve satışlarımız vardır. Yurtdışından arayan müşterilerimize WhatsApp numaramız. +90 (505) 025 14-28
İletişim sayfamızdan bizlere yazarak fiyat alabilirsiniz.

Firmamızın Online Pazarlama Satış ve Dağıtım Müdürümüz olan Ahmet DEMİRCİ ile görüşmeleri yapabilirsiniz. 
Yorum ve iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz. Hızlı bir iletişim ile sizlere dönüşü yapacağız.

3 yorum:

  1. Kuruyemiş, kuru meyve veya kuru gıda almak için Firmamızın Online Pazarlama Satış ve Dağıtım Müdürümüz olan Ahmet DEMİRCİ ile görüşmeleri yapabilirsiniz.

    YanıtlayınSil
  2. Not: Her türlü kuruyemiş veya kuru meyve satışlarımız vardır.

    YanıtlayınSil

Konuya dair yorumlarınızı bekleriz.