Mayıs 16, 2018

Toptan ithal Kuruyemiş

Toptan ithal Kuruyemiş

ithal kuruyemiş, ithal kuruyemiş çeşitleri, ithal toptan kuruyemiş, Kuruyemiş, Toptan ithal Kuruyemiş,
Hem yurtiçi kuruyemiş satışları hem de yurtdışına kuruyemiş satışları yapan firmamız müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına bir ithal kuruyemiş satışlarını da yapmaktadır.  Özellikle de ithal olarak satışını yaptığımız ürünlerimizi sıralayacak olursak; ithal kaju, iran hurması, iran cevizi, ceviz, fıstık, her türlü kuru üzüm çeşitleri, ithal badem çeşitleri gibi bir çok yurtdışından kuruyemiş ithalatını gerekleştiriyoruz. 
Müşterilerimizde gelen talepler doğrultusunda istediği veya istedikleri ürünlerin temini için her türlü ithal kuruyemiş, ithal kuru meyve veya ithal kuru gıda olarak aklınıza gelebilecek her çeşit ürünü getirme kapasitemiz vardır. Özellikle İran ve Orta doğu ülkelerinden ortak firmalarımızın bağlantıları ile hizmet verdiğimizi özellikle belirtmek isteriz. Perakende veya toptan satışlar yapan işletmeler firmamızı ziyaret ederek, şartların sağlanması durumda kendilerine stok desteğini verebileceğimizi bildirmek isteriz.
Türkiye'nin ve ortadoğunun en büyük ithal kuruyemiş satıcısıyız. İşletmemizi ziyaret ederek stoklarımız için depolarımızı bizzat kendiniz gelerek görebilirsiniz.
Misyonumuzun ve vizyonumuzun en temel prensibi, müşterilerimize karşı şeffaflık göstergesidir. Birlikte güven ve dostluk içinde hep birlikte kuruyemiş sektöründe büyümek, bu sektörde iyi bir konuma gelebilmek için bizlerin müşterilerimize ve müşterilerimizin bize ihtiyacı olduğunun farkında olan firmamız her alanda sizlerle birliktedir.
https://www.kuru-yemis.net/2018/05/toptan-ithal-kuruyemis.html
Fiyatlarımız için hızlı iletişim kanalımızdan veya sitemizin iletişim sayfasından bizlere ulaşabilirsiniz.
Sizlerden gelen talepler doğrultusunda İran veya diğer Orta Doğu'daki anlaşmalı firmalarımız ile sizleri görüştürebilir ve almak istediğiniz ürünler için fiyat teklifi alabilirsiniz bizden.
Aklınıza gelebilecek her türlü kuruyemiş ithalatını yapan Türkiye'nin en büyük ithal Kuruyemiş firmasıyız.
Yurtiçinde de satışlarımızı yapıyoruz ve bütün müşterilerimize gerek perakende gerekse de toptan satış desteklerimizi veriyoruz.

Toptan veya Perakende ithal Kuruyemiş ürünlerimizi görmek, firmamızı ziyaret etmek ve numune örnek ürünleri almak için iletişime geçmeniz yeterlidir.


İletişim sayfamız: https://www.kuru-yemis.net/p/iletisim.html

Hızlı iletişim için:
Toptan Perakende İthal Kuru Yemiş Satış Pazarlama Birimi - Ahmet DEMİRCİ

2 yorum:

Konuya dair yorumlarınızı bekleriz.