Haziran 07, 2018

ithal Kuruyemiş

ithal Kuruyemiş

İthal Kuruyemiş Fiyatları hakkında bilgi almak için sayfamızı ziyaret ediniz.
İthal kuruyemiş ürünlerimiz ile ilgili sizlere bilgi vereceğiz. Yurt dışından ithalatını gerçekleştirdiğimiz ithal kuruyemiş ürünlerini Türkiye piyasasında satışlarını yapmaktayız. Aklınıza gelebilecek her türlü kuruyemiş, kuru meyve ve kuru gıda gibi çeşit çeşit birçok kuruyemiş ürünlerimizin satışlarını müşterilerimize sunuyoruz. Stoklarımızda gerek yerli kuruyemiş ürünleri ve gerekse ithal kuruyemiş ürünleri fazlasıyla mevcuttur. Müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda özel olarak yurt dışından İstedikleri ürünlerin teminini sağlayabiliriz.
Yurtdışı bağlantılarımız başta Iran, Afganistan, Afrika ülkeleri ve brezilya ülkesi olup bu ülkelerden anlaştığımız firmalar üzerinden Türkiye'ye ithal kuruyemiş ürünlerinin girişini sağlayabiliyoruz.
Misyonumuz ve vizyonumuz gereği talep sizlerden, müşterilerin talebini en iyi şekilde karşılamak bizden anlayışıyla hareket ediyoruz.
İşletmemizi ziyaret ederek stoklarımızdaki ürünleri görebilirsiniz. Kuruyemiş, kuru meyve veya kuru gıda ürünleri almadan önce ürünlerimizi kendiniz bizzat test ederek ve yatlarda uygun gelmesi durumunda sonraki süreç olarak satış işlemlerini başlayabiliriz.


Şirketimizin online satış pazarlama müdürü olan Ahmet Demirci Bey ile irtibata geçerek aklınıza takılan her türlü soruları sorabilir veya kendileriyle bizzat bu telefon görüşmeleri yapabilirsiniz.
Web sitemizin iletişim sayfasını kullanarak bizimle irtibata sağlayabilirsiniz veya sitemizin sağ üst kısmında yer alan hızlı iletişim kanalımızı da kullanabilirsiniz.

Ayrıca sitemizde verilen telefon numarasını doğrudan arayarak daha hızlı bir iletişimi yapabilirsiniz.

6 yorum:

 1. Yurt dışından ithalatını gerçekleştirdiğimiz ithal kuruyemiş ürünlerini Türkiye piyasasında satışlarını yapmaktayız.

  YanıtlayınSil
 2. Konuyla ilgili sorularınızı yorum kısmına da yazabilirsiniz.

  YanıtlayınSil
 3. Şirketimiz ile hızlı bir şekilde iletişimi kurabilmek için telefon numaramızı da kullabilirsiniz..
  ithal kuruyemiş satış pazarlama birimi

  YanıtlayınSil
 4. Yurt dışından arayanlar için WhatsApp, iMO veya telefon ile iletişime geçebilirler.

  YanıtlayınSil

Konuya dair yorumlarınızı bekleriz.