Haziran 26, 2018

Kuruyemiş İthalatı

Kuruyemiş İthalatı

Kuruyemiş İthalatı - İthal Kuruyemiş Fiyatları Satışları

Kuruyemiş ithalatı - İthal Kuruyemiş Fiyatları Satışları hakkında bilgi almak için iletişim sayfamızı ziyaret ediniz.
Kuruyemiş İthalatı yapan firmamızın satışını yaptığı ürünlerden bahsedeceğiz. ithalatını gerçekleştirdiğimiz kuruyemiş ürünlerinin yanı sıra hangi ülkelerden ithalatını gerçekleştirdiğimiz ülkeleri de sizlere konumuz da belirteceğiz. 
Öncelikle Türkiye'deki en büyük ithal safran satışı yapan firma olduğumuzu özellikle belirterek safran ürünlerinin yanı sıra ithal kaju ürünlerini de ithal etmekteyiz. 
Baharat: Aklınıza gelebilecek her türlü baharat ürün satışlarımız da vardır. Baharat ürünlerimiz kesinlikle birinci kalite düzeyinde olup ve fiyatları da gayet uygun olduğunu söyleyebiliriz.
Kaju: Kalitesine ve alacağınız miktara göre yani toptan veya perakende alım yapmanıza göre fiyatlarda değişkenlik göstermektedir. Kaju ürünlerimiz ithal olup brezilya ve Afrika ülkelerinden getiriyoruz.
Safran: Safran ürünlerimiz kesinlikle piyasanın en uygun düzeydeki fiyatlardan ibarettir. Safran ürünlerimizde ithal ürünler olup İran, Azerbaycan ve Afganistan ülkelerinden ithalatını gerçekleştiriyoruz.

Firmamız sizlere kuruyemiş alımında en uygun ve kaliteli ürünleri alacağınız konusunda işletmemizi ziyaret ederek kendiniz bizzat görebileceğinize (depo veya stok gibi vs.) imkan vermektedir.
İthalatını gerçekleştirdiğimiz ve ihtiyacınız olan özellikle de ithal kuruyemiş ürünlerinizi işletmemizden rahatlıkla alabilirsiniz.
Ayrıca yurt dışından ithal edilmesini istediğiniz her türlü ürün alımını gerçekleştiriyoruz. Yani sizlerden gelen talepler doğrultusunda firmamız sizler için (müşterilerimize) özel olarak yurt dışından istediği her türlü kuruyemiş ürünlerin teminini sağlayabilecek konumdadır.

Aşağıda verilen iletişim bilgilerimizden bizimle irtibatı sağlayabilirsiniz.
Firmamızı ziyaret edebilirsiniz.
Fiyat teklifi için listenizi göndererek hem perakende kuruyemiş hemde toptan kuruyemiş fiyatlarımızı alabilirsiniz.
Yurt dışından yazan müşterilerimize hem WhatsApp hemde iMO üzerinden aşağıda verilen numaramız üzerinden iletişimi sağlayabilirler.
NOT: Şirketimizin online satış pazarlama müdürü olan Kadir Bey veya Hilmi Bey ile irtibata geçerek aklınıza takılan her türlü soruları sorabilir veya kendileriyle bizzat bu telefon görüşmeleri yapabilirsiniz.


Telefon numaramız: +90 505 025 1428 (Normal arama / WhatsApp veya iMO Desteğimiz vardır.)
Mail adresimiz:
ithalatc@gmail.com


5 yorum:

 1. Not: Fiyat teklifi almak için Fiyat listenizi bizlere göndererek hem perakende kuruyemiş hemde toptan kuruyemiş fiyatlarımızı alabilirsiniz.

  YanıtlayınSil
 2. konuda verdiğimiz iletişim numarası ile hem normal arama hemde gerek WhatsApp gerekse de iMO üzerinden iletişimi sağlama şansınız vardır.

  YanıtlayınSil
 3. Sorularınızı yorum bölümünden bizlere bildirebilirsiniz.
  Editör arkadaşlarımız sizlere hızlıca cevap vereceklerdir..

  YanıtlayınSil
 4. SELMA SENDEMIR5 Nisan 2019 06:18

  Kuru-yemis.com da size mi ait
  Her yerde sizi görüyorum.

  YanıtlayınSil

Konuya dair yorumlarınızı bekleriz.