4 Haziran 2018 Pazartesi

Toptan Safran Fiyatları

Toptan İthal Safran Fiyatları Satışları

Safran ürünlerimiz ithal safran olup hem Afganistan hemde hemde İran ülkesinden ithal ediyoruz. Türkiye'nin en uygun ve en kaliteli Safran ürününü bizden alabilirsiniz.

İthal Safran - Kuru-yemis.net
Safran ürünlerimiz ithal safran olup hem Afganistan hemde hemde İran ülkesinden ithal ediyoruz. Türkiye'nin en uygun ve en kaliteli Safran ürününü bizden alabilirsiniz. Dilediğiniz kadar safran satışımız vardır ve stok sorunumuz kesinlikle yoktur. Sizlerden gelen talepler doğrultusun da gerek perakende gerekse de toptan satışı yapabiliriz. Talep sizden ve müşteriyi memnun etmek bizden.
Kuruyemiş, kuru gıda veya kuru meyve ürünlerinizi satmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sadece ithal safran ürün satışı yapmıyoruz. Aklınıza gelebilecek her türlü kuruyemiş ürünlerinin yanı sıra Kuru Gıda ve Kuru Meyve satışlarımızda mevcuttur.
Sitemizin iletişim sayfasından irtibatı sağlayabilirsiniz. Fiyat teklifi için bize yazabilir veya hızlı iletişim için verilen cep telefon numaramız üzerinden de bağlantıyı kurabilirsiniz. Yurt dışından yazan müşterilerimize WhatsApp numaramız aktifdir.

Şirketimizin Online Satış Pazarlama Birimi Müdürümüz  Ahmet DEMİRCİ Bey ile iletişime geçerek görüşmeleri gerçekleştirebilir ve kendilerinden her türlü bilgiyi alabilirsiniz.


Sitemizin iletişim sayfası linki: https://www.kuru-yemis.net/p/iletisim.html

Tamamen müşteri odaklı çalışıyoruz. Misyonumuz ve misyonumuz müşterilerimizin memnuniyetidir. 

5 yorum:

 1. Iran toptan safranı
  05382559445
  Whatsapp 00989128139445
  Best price and quality

  YanıtlaSil
 2. Merhaba 2 kalite iran safranı satış için görüşmek isteriz. İyi çalışmalar

  YanıtlaSil
 3. Iran Safranı toptan satiş
  +989396899573 Arama ve Whatsapp'tan ülaşabılırsınız
  en kalıtelı safran en uygun fiyatla
  İstediğiniz yere teslimat

  YanıtlaSil

Konuya dair yorumlarınızı bekleriz.